Duubelrulood

Duubelruloo sobib suurepäraselt kaunistama kodu või kontorit olles pilkupüüdvaks sisekujunduselemendiks.

Duubelruloo on kahekordsest kangast ruloo, mille vaheldumisi olevate läbipaistvate ja läbipaistmatute horisontaalsete triipudega kangaga on võimalik lasta valgusel läbipaista või vastupidi valgusel mitte lasta läbipaista.

Duubelruloo eelised – palju kasutusvõimalusi

Ühe lihtsa liigutusega saab muuta kardina läbipaistmatuks, liigutades läbipaistmatu triibuga kangakihi läbipaistva kangakihi taha. Hoides kahe kangakihi triibud kohakuti saab päevavalgus tuppa paista. Allalastuna võtab erineva läbipaistvusega ruloomaterjal kinni terava päikesevalguse, pimendatama sealjuures ruumi ning võimaldab läbi kardina välja näha. Lisaks saab duubelrulood liigutada sarnaselt tavapärasele ruloole üles, et aknapind jääb täielikult vabaks. Duubelruloo annab võimaluse tekitada läbipaistmatu kardina poole või kolmveerandi aknapinna ulatuses.

Nutikas sisekujunduselement

Ruloo kangaste erinevad värvitoonid ja triipude intensiivsus võimaldavad tekitada ruumis nii pehmemaid kui ka kontrastsemaid lahendusi. Duubelruloo annab sisekujundusele palju juurde nii omaette elemendina kui ka tekstiilkardinatega kombineerituna.