Kassettrulood

Kassettrulood – otstarbekad ja kaunid aknakatted

Kas otsite praktilisi ja nägusaid aknakatteid? Sel juhul on parimaks lahenduseks kassettrulood. Olete kindlasti kogenud, et tavalise ruloo puhul on vahel mõned piirangud – näiteks on mõnikord keeruline akent avada või ei muuda ruloo tuba nii pimedaks kui parasjagu soovite. Kassettrulood seevastu kinnituvad aknaraami külge ja moodustavad sellega ühtse terviku, mis tähendab, et kassettrulood liiguvad koos aknaga ning on peaaegu märkamatud.

Kassettrulood on ideaalne valik, kui:

Teil on aknad, mida on vaja sageli avada;
ja/või ruumid, milles viibides soovite aeg-ajalt täielikku pimedust (nt magamistuba või kodukino).

Lisaks sellele sobivad kassettrulood väga hästi ka rõduustele või suurtele päikesepoolsetele akendele, et kaitsta Teid suvekuumuse eest.

Kassettruloo kasutamine on mugav

Kassettruloodel on ketasmehhanism, mis asub akna karkassile kinnitatava kasseti sees. Ühtlasi on need varustatud pidurdusmehhanismiga, mistõttu on kassettrulooga lihtne ümber käia ja see ei kuku kergesti otse alla.

Suurepärane eelis teiste aknakatete ees on fakt, et kassettrulood katavad üksnes akna klaasiava ja jätavad aknalaua vabaks. Kassettrulood sobituvad pea iga sisekujundusega, nende soliidne disain ja mugav kasutusviis loovad Teie kodus või kontoris just õige sisekliima.