Voldikkardinad

Voldikkardinad on stiilsed ja praktilised sisekujunduselemendid, mis sobivad igasse koju ja ka kontorisse. Kardin on tehtud plisseeritud kangast (tuntud ka kui plisseekardinad).Plisseekangast aknakatted muudavad ruumi hubaseks ja stiilseks. Voldikkardinad harmoneeruvad suurepäraselt tekstiilkardinatega.

Miks valida voldikkardinad?

Avatavad nii ülevalt kui alt

Voldikkardinate eeliseks on võimalus avada kardinaid ülevalt, alt või mõlemal poolt. See teeb ruumis valguse reguleerimise väga mugavaks. Kardin kinnitatakse aknaraamikülge, mis võimaldab akent mugavalt tuulutusasendisse panna, ilma et kardin hakkaks tuuletõmbuse käes liikuma. Aknakate ise võtab kokkupanduna minimaalselt ruumi.

Lai materjali- ja värvivalik

Meie voldikkardinates kasutatavad materjalid on niiskus-, hallitus- ja luitumiskindlad, mis teeb need sobilikuks ka terassi- või vannitoaakendele. Kardina materjali on immutatud spetsiaalse vahendiga, et see püsiks plisseerituna. Kangad võivad olla nii soojust kui valgust peegeldavad kui ka pimendavad aidates hoida ruumid soovitud temperatuuril. Meil on pakkuda laias värvivalikus, mustrilisi ja erineva tekstuuriga aknakattematerjale.

Profiili värvivalik

Standard valge ja hõbe

Lihtne hooldada

Kõiki voldikkardina materjale on lihtne hooldada ja puhastada.